Alpha® 200i

SILNÉ PRIPOJENIE. SILNÉ PUTO.

Sledujte a trénujte svoje psy pomocou systému Alpha 200i, ktorý obsahuje technológiu inReach®, 3.5-palcovú dotykovú obrazovku čitateľnú na slnku a užívateľsky prívetivý dizajn so šiestimi tlačidlami.

Alpha 200i
ikony Alpha 200i

Posuňte
sledovanie
a výcvik psov
na vyššiu
úroveň.

SLEDUJTE SVOJU SVORKU
SLEDUJTE SVOJU SVORKU

Monitorujte až 20 psov do vzdialenosti až 14 km (v závislosti od zariadenia pre psov) s rýchlosťou aktualizácie 2.5 s.

ZOZNAM PSOV / MENEŽOVANIE SKUPINY
ZOZNAM PSOV / MENEŽOVANIE SKUPINY

Majte vo svojom zozname aj psov neaktívnych a spravujte aktívne skupiny, aby ste pri každom love nemuseli pridávať a odstraňovať psy.

POĽOVNÁ METRIKA
POĽOVNÁ METRIKA

Sledujte denné lovecké trasy, vzdialenosť a rýchlosť každého psa, aby ste mohli monitorovať výkon a zabrániť prehriatiu. Spárujte so sledovacími a výcvikovými obojkami TT15.

6 TLAČIDLOVÝ DIZAJN
6 TLAČIDLOVÝ DIZAJN

Použite špeciálne tlačidlá na rýchle tréningové impulzy a menšie nastavenia v teréne.

18 ÚROVNÍ STIMULÁCIE
18 ÚROVNÍ STIMULÁCIE

Možnosti okamžitej a nepretržitej stimulácie vám umožňujú prispôsobiť výcvik pre každého psa.

TÓN / VIBRÁCIA
TÓN / VIBRÁCIA

Dávajte rôzne úrovne zvukových alebo vibračných povelov na rýchle prispôsobenie jednotlivým psom.

NAVIGÁCIA SPÄŤ
GARMIN EXPLORE™ APP .

Spárujte s aplikáciou Garmin Explore na vašom kompatibilnom smartfóne a pozrite si informácie o sledovaní psov v reálnom čase, ukladajte zbierky stôp pre psy a prehrajte si stopy, aby ste videli presne to, čo sa stalo počas vášho lovu.

PRO VIEW KOMPAS
PRO VIEW KOMPAS

Režim kompasu s profesionálnym zobrazením vám poskytuje jednoduché a rýchle sledovanie, ktoré ukazuje, ktorým smerom a ako ďaleko sú vaši psi, a navyše uvidíte, kedy pes „Beží“ alebo „Vystavuje“.

Navigujte sa
vo svojom
okolí.

PODPORA MULTI-GNSS
PODPORA MULTI-GNSS

Získajte prístup k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom (GPS a Galileo) a sledujte svoju skupinu s väčšou presnosťou ako len samotné GPS.

TOPO MAPY
TOPO MAPY

Predinštalovaná turistická mapa Európy - TopoActive Europe. TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT).

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Zariadenie podporuje BirdsEye Satellite Imagery (vyžaduje sa predplatné), takže si môžete stiahnuť a integrovať satelitné snímky do svojich máp.

NAVIGAČNÉ SNÍMAČE
NAVIGAČNÉ SNÍMAČE

Barometrický výškomer vám pomôže presne monitorovať stúpanie a klesanie a vidieť krátkodobé trendy tlaku vzduchu. Vstavaný 3D elektronický kompas udržiava váš smer - či už sa pohybujete alebo nie.

VIDIEŤ VŠETKO
VIDIEŤ VŠETKO

3.5-palcový kapacitný dotykový displej čitateľný na slnku umožňuje ľahké videnie a interakciu s vašimi mapami, údajmi o psoch a ďalšími údajmi, a to aj v rukaviciach

ZOSTAŇTE V POHYBE
ZOSTAŇTE V POHYBE

Vymeniteľná batéria vydrží až 20 hodín alebo až 15 hodín so zapnutou technológiou inReach.

MICROSD™ SLOT
MICROSD™ SLOT

Slot pre kartu microSD™ vám umožní využiť ďalšie možnosti mapovania, napríklad mapy TOPO U.S. 24K a HuntView Plus (každá sa predáva osobitne).

alpha 200i

alpha 200i

Zostaňte
v kontakte
pomocou
technológie
inReach.

OBOJSMERNÉ SPRÁVY
OBOJSMERNÉ SPRÁVY

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, zverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte z inReach do inReach v teréne (vyžaduje sa satelitné predplatné).

INTERAKTÍVY SOS POPLACH
INTERAKTÍVY SOS POPLACH

V prípade núdze spustite interaktívnu správu SOS pre GEOS, profesionálne globálne monitorovacie a reakčné stredisko nepretržite (vyžaduje satelitné predplatné).

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Sledujte svoju polohu a zdieľajte ju s ľuďmi doma alebo vonku v teréne. Budú môcť vidieť váš pokrok alebo pingovať z vášho zariadenia vašu polohu GPS a ďalšie (vyžaduje sa satelitné predplatné).

100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®
100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®

Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na pokrytie mobilnými telefónmi, teraz sa vaše správy, SOS poplach a sledovanie prenášajú prostredníctvom globálnej satelitnej siete Iridium (vyžaduje sa satelitné predplatné).

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™
inReach
Globálna komunikácia so satelitnou technológiou inReach®

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.