inReach® Mini

GLOBÁLNE PREPOJENIE PRIAMO V DLANI

inReach Mini je vaše pripojenie typu go-to na udržiavanie kontaktu. Je to náš satelitný komunikátor s minimalistickými rozmermi, ktorý vám padne priamo do dlane. Pre všetky dobrodružstvá, kde záleží na veľkosti a hmotnosti.

inReach mini
ikony inReach mini

Zostaňte v kontakte
pomocou technológie
inReach.

DVOJ - CESTNÁ KOMUNIKÁCIA
DVOJ - CESTNÁ KOMUNIKÁCIA

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, zverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte prostredníctvom služby inReach a inReach v teréne (vyžaduje sa satelitné predplatné).

INTERAKTÍVNE SOS UPOZORNENIA
INTERAKTÍVNE SOS UPOZORNENIA

V prípade núdze spustite interaktívnu správu SOS pre GEOS, profesionálne globálne monitorovacie a reakčné stredisko nepretržite (vyžaduje sa satelitné predplatné).

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Sledujte svoju polohu a zdieľajte ju s tými doma alebo vonku v teréne, aby mohli vidieť váš pokrok alebo pingovať vaše zariadenie z hľadiska vašej polohy GPS a ďalších (vyžaduje sa satelitné predplatné).

100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM
100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM

Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na pokrytie mobilnými telefónmi, vaše správy, výstrahy a sledovanie SOS sa prenášajú prostredníctvom globálnej satelitnej siete Iridium (vyžaduje sa satelitné predplatné).

INREACH PREDPOVEĎ POČASIA
INREACH PREDPOVEĎ POČASIA

Získajte podrobné informácie o počasí na inReach Mini alebo kompatibilnom zariadení. Môžete dokonca zistiť predpoveď na svojej aktuálnej polohe alebo iných trasových bodoch alebo cieľoch na trase.

Váš spoločník pripravený na dobrodružstvo.

KOMPAKTNÝ, ODOLNÝDIZAJN
KOMPAKTNÝ, ODOLNÝDIZAJN

Nenechajte sa oklamať veľkosťou 5.2 x 9.9cm a hmotnosťou 100g. inReach Mini je odolný, nárazuvzdorný (MIL-STD-810F) a odolný voči vode podľa IPX7.

FLEXIBILNÉ SATELITNÉ PLÁNY VYSIELANIA
FLEXIBILNÉ SATELITNÉ PLÁNY VYSIELANIA

Pre prístup do siete Iridium a komunikáciu s inReach Mini je potrebné aktívne satelitné predplatné. Môžete sa rozhodnúť pre ročný balík alebo mesačný plán.

CLOUDOVÉ UKLADANIE A PLÁNOVANIE VÝLETU
CLOUDOVÉ UKLADANIE A PLÁNOVANIE VÝLETU

Získajte bezplatný prístup na webovú stránku Garmin Explore™ využívajúcu cloud, aby ste si mohli naplánovať svoje cesty, vytvárať prednastavené správy a rýchle texty, synchronizovať a spravovať nastavenia zariadenia a oveľa viac.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Interná nabíjateľná lítiová batéria vám poskytuje až 90 hodín používania v predvolenom 10-minútovom režime sledovania a až 24 dní v úspornom režime.

Pripojte sa
k ďalším
možnostiam.

EARTHMATE
EARTHMATE APLIKÁCIA

Aplikácia Earthmate umožňuje synchronizáciu aplikácie inReach Mini s kompatibilnými mobilnými zariadeniami pre prístup k neobmedzenému počtu máp, leteckých snímok a amerických NOAA máp. Na spárovanom zariadení môžete tiež použiť funkcie inReach.

OSTATNÉ GARMIN ZARIADENIA
OSTATNÉ GARMIN ZARIADENIA

Diaľkovo ovládajte inReach Mini, aby ste mohli odosielať a prijímať správy pomocou kompatibilných ručných navigátorov Garmin, nositeľných zariadení alebo iných mobilných zariadení.

GARMIN PILOT APLIKÁCIA
GARMIN PILOT APLIKÁCIA

Spárujte s aplikáciou Garmin Pilot a ľahko odosielajte a prijímajte textové správy z kokpitu - a to aj bez mobilného príjmu. Aplikácia môže pre váš let využívať schopnosti GPS inReach Mini zdieľať polohu a polohu s prístrojom.

Garmin Earthmate
Aplikácia Earthmate® vám dáva všetko, čo potrebujete na prieskum, mapovanie a sledovanie vonku
inReach
Globálna komunikácia so satelitnou technológiou inReach®

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.