GPSMAP® 66i

VIAC DOBRODRUŽSTVA. MENEJ OBÁV.

Presná navigácia a globálna komunikácia ovládaná tlačidlom v robustnom ručnom a satelitnom komunikátore s mapami Garmin TopoActive a technológiou inReach®.

GPSMAP 66i
ikony GPSMAP 66i

Poznajte svoju
cestu.

ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS
ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS

Prístup k viacerým globálnym navigačným satelitným systémom (GPS a GLONASS) na sledovanie v náročnejších prostrediach ako samotné GPS.

ABC SNÍMAČE
ABC SNÍMAČE

Pohybujte sa po každej trase pomocou senzorov ABC vrátane výškomeru na údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Zariadenie podporuje BirdsEye Satellite Imagery (vyžaduje sa predplatné), takže si môžete stiahnuť a integrovať satelitné snímky do svojich máp.

TOPO MAPY
TOPO MAPY

Predinštalovaná turistická mapa Európy - TopoActive Europe. TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT).

Zostaňte v kontakte
pomocou technológie
inReach.

OBOJSMERNÉ SPRÁVY
OBOJSMERNÉ SPRÁVY

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, zverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte z inReach do inReach v teréne (vyžaduje sa satelitné predplatné).

INTERAKTÍVY SOS POPLACH
INTERAKTÍVY SOS POPLACH

V prípade núdze spustite interaktívnu správu SOS pre GEOS, profesionálne globálne monitorovacie a reakčné stredisko nepretržite (vyžaduje satelitné predplatné).

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Sledujte svoju polohu a zdieľajte ju s ľuďmi doma alebo vonku v teréne. Budú môcť vidieť váš pokrok alebo pingovať z vášho zariadenia vašu polohu GPS a ďalšie (vyžaduje sa satelitné predplatné).

100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®
100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®

Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na pokrytie mobilnými telefónmi, teraz sa vaše správy, SOS poplach a sledovanie prenášajú prostredníctvom globálnej satelitnej siete Iridium (vyžaduje sa satelitné predplatné).

VOLITEĽNÉ POČASIE
VOLITEĽNÉ POČASIE

Použite pripojenie inReach na získanie podrobných informácií o počasí na GPSMAP 66i alebo na kompatibilnom zariadení spárovanom s aplikáciou Garmin Explore™. Vyžiadajte si predpovede počasia pre vašu aktuálnu polohu, body na trase alebo ciele na vašej trase.

AKTÍVNE POČASIE
AKTÍVNE POČASIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete získať informácie o predpovedi v reálnom čase a radar naživo, aby ste vždy vedeli o okolitých podmienkach.

Buďte pripravení
na dobrodružstvo.

DOBRODRUŽSTVO
DOBRODRUŽSTVO

Navigátor je vyrobený podľa vojenských štandardov pre tepelný, nárazový a vodný výkon (MIL-STD-810) a je dokonca kompatibilný s okuliarmi na nočné videnie.

LED SVETLO
LED SVETLO

Séria GPSMAP 66 vám pomôže v teréne pomocou vstavanej LED baterky, ktorú je možné použiť ako maják na signalizáciu pomoci.

GEOCACHING
GEOCACHING

Získajte geocache bez papierových máp nahraním súborov GPX priamo do svojho zariadenia. Prezerajte si kľúčové informácie, ako napríklad polohu, terén a rady z Geocaching.com.

GARMIN EXPLORE APP
GARMIN EXPLORE APP

Plánujte, kontrolujte a synchronizujte trasové body, trasy pomocou aplikácie a webových stránok Garmin Explore. Dokončené aktivity môžete dokonca skontrolovať, keď ste ešte v teréne.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Interná lítium-iónová nabíjateľná batéria poskytuje výdrž batérie až 36 hodín v režime GPS a až 3 týždne v režime Expedícia.

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.