inReach® Mini 2

DOMOV JE BLIŽŠIE, AKO SI MYSLÍTE

Tento kompaktný satelitný komunikátor vám pomôže mať domov pri sebe, keď ste mimo siete - dodá vám pokoj pri každom dobrodružstve bez toho, aby vám zvýšil hmotnosť batohu.

ikony inReach Mini 2

Zostaňte v kontakte
pomocou technológie inReach.

DVOJ - CESTNÁ KOMUNIKÁCIA
DVOJ - CESTNÁ KOMUNIKÁCIA

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, zverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte prostredníctvom služby inReach a inReach v teréne (vyžaduje sa satelitné predplatné).

INTERAKTÍVNE SOS UPOZORNENIA
INTERAKTÍVNE SOS UPOZORNENIA

V prípade núdze spustite interaktívnu SOS správu do centra Garmin IERCC, nepretržite pracujúce koordinačné centrum pre núdzové situácie. (vyžaduje sa satelitné predplatné).

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Svoju polohu môžete kedykoľvek zdieľať so svojimi blízkymi doma pomocou stránky MapShare™ alebo pomocou súradníc vložených do správ. (vyžaduje sa satelitné predplatné).

100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM
100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM

Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na pokrytie mobilnými telefónmi, vaše správy, výstrahy a sledovanie SOS sa prenášajú prostredníctvom globálnej satelitnej siete Iridium (vyžaduje sa satelitné predplatné).

INREACH PREDPOVEĎ POČASIA
FLEXIBILNÉ SATELITNÉ ČASOVÉ PLÁNY

Na prístup k sieti Iridium a komunikáciu so zariadením inReach Mini 2 je potrebné aktívne satelitné predplatné. Môžete si vybrať ročný balík alebo flexibilný mesačný plán.

KOMPAKTNÝ, ROBUSTNÝ DIZAJN
KOMPAKTNÝ, ROBUSTNÝ DIZAJN

Nenechajte sa oklamať rozmermi 5.2 x 9.9 x 2.6cm a hmotnosťou 100g. inReach Mini 2 je pevný, odolný, nárazuvzdorný (MIL-STD-810) a vodotesný podľa normy IPX7.

Váš spoločník
pripravený
na dobrodružstvo.

TRASOVANIE TRACBACK
TRASOVANIE TRACBACK

Funkcia TracBack vás naviguje späť do východiskového bodu rovnakou cestou, ak by ste sa stratili - priamo v zariadení.

DIGITÁLNY KOMPAS
DIGITÁLNY KOMPAS

Získajte presné informácie o kurze - aj keď sa nepohybujete.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Vnútorná dobíjateľná lítiová batéria vám poskytne až 14 dní používania pri predvolenom 10-minútovom režime sledovania a až 30 dní pri 30-minútovom intervale sledovania.

SLUŽBA PREDPOVEDE POČASIA INREACH
SLUŽBA PREDPOVEDE POČASIA INREACH

Získajte podrobné aktualizácie počasia na zariadení inReach Mini 2 alebo na spárovanom kompatibilnom zariadení. Môžete si dokonca vyžiadať predpoveď pre svoju aktuálnu polohu alebo iné body trasy či ciele na trase.

CLOUDOVÉ UKLADANIE A PLÁNOVANIE VÝLETU
CLOUDOVÉ UKLADANIE A PLÁNOVANIE VÝLETU

Získajte bezplatný prístup na webovú stránku Garmin Explore™ využívajúcu cloud, aby ste si mohli naplánovať svoje cesty, vytvárať prednastavené správy a rýchle texty, synchronizovať a spravovať nastavenia zariadenia a oveľa viac.

Pripojte sa
k ďalším
možnostiam.

APLIKÁCIA GARMIN EXPLORE

Synchronizácia s webovou stránkou Garmin Explore alebo mobilnou aplikáciou v kompatibilnom smartfóne pre navigáciu, body trasy, kurzy, aktivity a cesty. Získajte tiež prístup k plánovaniu výletov a topografickým mapám.

INÉ ZARIADENIA GARMIN

Ovládajte inReach Mini 2 na diaľku, aby ste mohli odosielať a prijímať správy, spúšťať a zastavovať sledovanie a spúšťať interaktívne SOS pomocou kompatibilných vreckových zariadení Garmin, nositeľných zariadení alebo iných mobilných zariadení.

APLIKÁCIA GARMIN PILOT™

Spárujte ho s aplikáciou Garmin Pilot a jednoducho odosielajte a prijímajte textové správy z pilotnej kabíny - aj bez mobilného príjmu. Aplikácia môže počas letu využívať GPS polohu zariadenia inReach Mini 2 a schopnosti zdieľania polohy.

inReach
Globálna komunikácia so satelitnou technológiou inReach®
Garmin Explore
Aplikácia Garmin Explore™ na navigáciu mimo siete a ďalšie

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.