GPSMAP® 86i

VYPLÁVAJTE S DÔVEROU S PRÉMIOVÝM RUČNÝM NÁMORNÝM GPS
S FUNKCIAMI inReach®

Zostaňte v kurze s ručným navigátorom GPSMAP 86i. Poskytuje všetky funkcie a globálnu komunikáciu série GPSMAP® 66 a pridáva funkcie na vode - vrátane bezdrôtového pripojenia k vášmu palubnému námornému systému.

GPSMAP 86i
ikony GPSMAP 86i

Dodržte svoj
kurz.

LODNÉ ÚDAJE
LODNÉ ÚDAJE

Synchronizujte s kompatibilnými námornými prístrojmi Garmin, aby ste videli údaje o lodi v reálnom čase zobrazené priamo na vašom vreckovom GPS.

FUSION-LINK AUDIO
FUSION-LINK AUDIO

Získajte pohodlné diaľkové ovládanie vybraných palubných námorných produktov Fusion.

PRESNÉ SLEDOVANIE
PRESNÉ SLEDOVANIE

Keď ste na ceste, nastaviteľný filter GPS vyhladzuje indikácie rýchlosti a smeru pri prechode cez vlny, aby ste dosiahli presnejšie sledovanie.

CELOSVETOVÁ ZÁKLADNÁ MAPA
CELOSVETOVÁ ZÁKLADNÁ MAPA

Prezrite si celý svet, vrátane oceánov, morí, veľkých jazier a riek. A pozrite si medzinárodné a štátne politické hranice a informácie o časových pásmach.

POKRYTIE BLUECHART
POKRYTIE BLUECHART

Pridajte voliteľné pobrežné mapy BlueChart g3, ktoré vám poskytnú špičkové pokrytie, jasnosť a detaily s integrovanými údajmi Garmin a Navionics.

AUTOPILOT
AUTOPILOT

Svoj čln môžete ovládať, aj keď nie ste pri kormidle. Vstúpte do aplikácie autopilota na zmenu smeru, riadenia a sledovanie trasy GPS.

NAVIGÁCIA SPÄŤ
NAVIGÁCIA SPÄŤ

Či už ste na celodennom rybolove, plachtení alebo plavbe na lodi, získate pokoj v duši, ktorý vám prinesie úspešný návrat.

SNÍMAČE ABC
SNÍMAČE ABC

Navigujte sa kamkoľvek pomocou snímačov ABC vrátane výškomeru na zisťovanie výškových údajov, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

Vždy ste
v kontakte.

SPRÁVY
SPRÁVY

Satelitná sieť Iridium® vám umožňuje odosielať a prijímať vlastné a prednastavené textové správy alebo e-maily s potvrdením doručenia.

TRIP TRACKING
TRIP TRACKING

Podeľte sa o svoje dobrodružstvá so svojou webovou stránkou zdieľania výletov MapShare™, aby milovaní ľudia mohli vidieť váš pokrok alebo pingovať zo zariadenia, aby videli vašu polohu GPS.

INTERAKTÍVNE SOS
INTERAKTÍVNE SOS

V prípade núdze spustite interaktívnu správu SOS a získate núdzovú pomoc od globálneho monitorovacieho centra s nepretržitou prevádzkou prostredníctvom 100% globálnej satelitnej siete Iridium.

POČASIE
POČASIE

Prijímajte predpovede počasia priamo do svojho zariadenia, aby ste mohli robiť múdre rozhodnutia na základe miestnych podmienok alebo podmienok v cieli.

Zostaňte
pripojení.

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Získajte oznámenia priamo na displeji GPSMAP 86i, keď ho spárujete s kompatibilným smartfónom.

GARMIN EXPLORE APP
GARMIN EXPLORE APP

Synchronizujte GPSMAP 86i s Garmin Explore pre cloudovú správu vašich obľúbených trasových bodov, trás a ciest.

BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIA
BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIA

GPSMAP 86i ponúka pripojenie Wi-Fi®, technológiu ANT + ® a bezdrôtovú technológiu BLUETOOTH® pre ľahké bezdrôtové aktualizácie a pripojenia.

LED SVETLO
LED SVETLO

GPSMAP 86s vám pomôže pomocou vstavanej LED baterky, ktorú je možné použiť ako maják na signalizáciu pomoci.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Interná nabíjateľná lítiová batéria poskytuje výdrž batérie až 40 hodín v štandardnom režime a až 200 hodín v režime Expedícia.

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.