inReach® Messenger

DOMOV JE BLIŽŠIE, AKO SI MYSLÍTE

Ak sa vydávate mimo siete, tento malý, odolný satelitný komunikátor prekonáva limity mobilných sietí a udržiava priateľov a rodinu v dosahu pomocou globálnych obojsmerných textových správ. 

ikony inReach Messenger

Buďte v kontakte
a posielajte správy
odkiaľkoľvek.

SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA
SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA

Jednoduché používateľské rozhranie aplikácie Garmin Messenger v telefóne uľahčuje výmenu textových správ cez satelitné a mobilné siete.

BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE
BEZPROBLÉMOVÉ PRIPOJENIE

Optimalizované zasielanie správ inReach využíva mobilné pripojenie vždy, keď je k dispozícii. A keď ste mimo signálu, bez problémov sa prepne na satelitnú sieť Iridium® so 100 % globálnym pokrytím.

SKUPINOVÁ KOMUNIKÁCIA
SKUPINOVÁ KOMUNIKÁCIA

Služba Garmin Messenger s inReach podporuje vytváranie vlákien a skupinové správy. Môžete tak zdieľať svoje dobrodružstvá s rôznymi kontaktmi súčasne a vymieňať si skupinové správy s priateľmi a rodinou.

PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI
PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI

V prípade núdze aktivujte interaktívnu SOS komunikáciu s 24-hodinovým núdzovým operačným centrom Garmin IERCC.

ZDIEĽANIE POZÍCIE
ZDIEĽANIE POZÍCIE

Svoju polohu môžete zdieľať so svojimi blízkymi prostredníctvom služby MapShare™ alebo správ so súradnicami GPS.

FLEXIBILNÉ PREDPLATNÉ
FLEXIBILNÉ PREDPLATNÉ

Prístup do globálnej siete Iridium a komunikácia prostredníctvom služby inReach Messenger si vyžaduje aktívne predplatné satelitných služieb. Môžete si vybrať ročný plán alebo si predplatiť len jednotlivé mesiace.

MALÝ A ODOLNÝ
MALÝ A ODOLNÝ

Nenechajte sa oklamať rozmermi 7.8cm x 6.4cm a hmotnosťou 114 g. inReach Messenger je pevný, odolný, nárazuvzdorný a vodotesný podľa normy IPX7.

ZÁLOŽNÉ NABÍJANIE
ZÁLOŽNÉ NABÍJANIE

Chcete záložný zdroj pre prípad, že sa vám vybije batéria kompatibilného telefónu? Stačí pripojiť inReach Messenger a budete mať dostatok šťavy na odoslanie textovej správy prostredníctvom dotykového displeja telefónu.

MIMORIADNE DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE
MIMORIADNE DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Interná dobíjateľná lítiová batéria vydrží v režime sledovania polohy každých 10 minút až 28 dní. Aby ste si mohli dobrodružstvá užívať dlhšie.

Propojiteľný
s dalšími produktmi.

SYNCHRONIZÁCIA ZOZNAMU KONTAKTOV
SYNCHRONIZÁCIA ZOZNAMU KONTAKTOV

Aplikáciu Garmin Messenger môžete synchronizovať so zoznamom kontaktov v kompatibilnom telefóne.

DISPLEJ ZARIADENIA
DISPLEJ ZARIADENIA

Na displeji aplikácie inReach Messenger s technológiou MIP sa zobrazí potvrdenie, že správa bola odoslaná, a potom si budete môcť prečítať odpoveď.

OZNAMOVACIE SPRÁVY
OZNAMOVACIE SPRÁVY

Odosielajte prednastavené správy svojim kontaktom priamo zo zariadenia inReach Messenger. Tieto správy sa nezapočítavajú do limitu textových správ vášho aktívneho satelitného predplatného.

INÉ ZARIADENIA GARMIN
INÉ ZARIADENIA GARMIN

Ovládajte svoje zariadenie inReach Messenger na diaľku a posielajte a prijímajte textové správy alebo aktivujte interaktívne SOS pomocou kompatibilných modulov Garmin, námorných zariadení, leteckých zariadení, nositeľnej elektroniky a iných zariadení.

PREDPOVEDE POČASIA INREACH
PREDPOVEDE POČASIA INREACH

Získajte podrobnú predpoveď počasia v aplikácii inReach Messenger alebo v spárovanom kompatibilnom zariadení. Môžete si dokonca vyžiadať predpoveď pre svoju aktuálnu polohu, rôzne body na trase alebo destinácie vo svojom itinerári.

FUNKCIA TRACBACK
FUNKCIA TRACBACK

Ak sa stratíte, funkcia TracBack vás dovedie rovnakou cestou do východiskového bodu - navigačné informácie sa zobrazia priamo na displeji.

inReach
Globálna komunikácia so satelitnou technológiou inReach®
Garmin Messenger
Garmin Messenger™ vás udrží v kontakte aj mimo civilizácie

© Copyright 2022, Garmin Authorised Distributor.