inReach®

Globálna Satelitná technológia.

Vďaka satelitnej technológii inReach od spoločnosti Garmin a aktívnemu predplatnému satelitu môžete zostať v kontakte globálne. Môžete odosielať a prijímať správy, navigovať na svojej trase, sledovať a zdieľať svoju cestu a v prípade potreby spustiť systém SOS, ktorý vám poskytne pomoc od globálneho koordinačného centra pre núdzové reakcie nepretržite cez 100% globálnu satelitnú sieť Iridium®.

PREDPLATNÉ

Na prístup k satelitnej sieti Iridium na sledovanie, zasielanie správ a interaktívne SOS budete potrebovať aktívne predplatné. Vyskúšajte naše možnosti predplatného nižšie:

POČASIE

Získajte predpovede počasia priamo na svojom prístroji s povolenou funkciou inReach, aby ste mohli robiť múdre rozhodnutia na základe miestnych podmienok alebo podmienok v cieli. Vyberte si z 3 prognóz na svojom zariadení inReach: základné, prémiové a prémiové námorné.

GPS A NAVIGÁCIA

Všetky produkty Garmin vybavené technológiou inReach ponúkajú GPS navigáciu, sledovanie a ďalšie. Niektoré dokonca prichádzajú s predinštalovanými TOPO mapami, stiahnutím satelitných snímok Birdseye priamo do zariadenia alebo pobrežnými mapami.

SLEDOVANIE

Podeľte sa o svoje dobrodružstvá zasielaním bodov trasy vo vopred zvolených časových intervaloch. Pomocou webovej stránky zdieľania výletov MapShare™ môžu sledovatelia vidieť váš pokrok a vykonať ping na vašom zariadení, aby videli vašu polohu GPS a vymieňali si správy počas cesty.

INTERAKTÍVNE SOS

V prípade núdze spustite interaktívnu správu SOS pre GEOS, profesionálne nepretržité globálne monitorovacie a reakčné stredisko. K dispozícii je vyškolený personál, ktorý reaguje na vaše správy, sleduje vaše zariadenie a informuje pohotovostné služby vo vašej oblasti - poskytuje vám pokoj, že pomoc je na ceste. Spoločnosť GEOS zostane v kontakte s vami a vašimi núdzovými kontaktmi, kým sa vaša situácia nevyrieši. Navštívte blog Saved by Garmin a uvidíte, ako inReach pomohol skutočným ľuďom.

OBOJSMERNÉ SPRÁVY

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, zverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte z inReach do inReach v teréne (vyžaduje sa satelitné predplatné).

APLIKÁCIE PRE VAŠE ZARIADENIE

Aplikácie Garmin Explore™ a Earthmate® vám umožňujú prezerať si svoju aktuálnu polohu, plánovať a navigovať po trasách, nastavovať a spravovať trasové body a ešte viac zo svojho smartfónu alebo tabletu. Po spárovaní s kompatibilným zariadením inReach môžete tieto aplikácie používať na obojsmerné zasielanie správ, sledovanie a SOS v 100% globálnej sieti Iridium. Bez ohľadu na to, aké zariadenie inReach máte, môžete pomocou webu Garmin Explore™ naplánovať cestu a zobraziť trasy, ktoré máte uložené v zariadení.

SPÁRUJTE S KOMPATIBILNÝMI ZARIADENIAMI GARMIN

Použite kompatibilné hodinky Garmin, námorné mapovacie plotre, vreckové GPS a ďalšie zariadenia na spustenie systému SOS, na odosielanie a prijímanie prednastavených správ, na podrobné počasie a na ďalšie informácie.
NÁJDITE KOMPATIBILNÉ ZARIADENIA

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.